Kontaktbild

Yhdistyksemme matkailuoppaat tarjoavat opastuksia ryhmille niin Vesilahden Klaus Kurjen tien ja Laukon kartanon reitillä kuin Lempäälän Pyhän Birgitan kirkon, Hakkarin kartanon kuin Vaihmalanhovin maisemissa. Opastuksen lomassa vierailemme viehättävissä kohteissa, nautimme hyvästä ruoasta ja kauniista maisemista. Oppaamme ovat käytettävissä myös kirkko- ja hautausmaaopastuksissa ja museoiden kohdeopastuksissa. Meiltä löytyy myös pyöräilevät oppaat jos ryhmä haluaa linja-auton sijaan tutustua paikkakuntaan, sen historiaan ja tarinoihin pyöräillen.

Lisätietoja  yhdistyksen omilta nettisivuilta  https://lempaalan-vesilahden-matkailuoppaat.fi/

sekä www.lempaala.fi ja www.vesilahti.fi

Kontakt

Satu Karvinen
E-post:
Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.
Telefon:
+358 40 722 9926

Visa kontaktformulär

Skicka ett mail

Annan information