Yhteystiedon kuva

Yhdistyksemme matkailuoppaat tarjoavat opastuksia ryhmille niin Vesilahden Klaus Kurjen tien ja Laukon kartanon reitillä kuin Lempäälän Pyhän Birgitan kirkon, Hakkarin kartanon kuin Vaihmalanhovin maisemissa. Opastuksen lomassa vierailemme viehättävissä kohteissa, nautimme hyvästä ruoasta ja kauniista maisemista. Oppaamme ovat käytettävissä myös kirkko- ja hautausmaaopastuksissa ja museoiden kohdeopastuksissa. Meiltä löytyy myös pyöräilevät oppaat jos ryhmä haluaa linja-auton sijaan tutustua paikkakuntaan, sen historiaan ja tarinoihin pyöräillen.

Lisätietoja  yhdistyksen omilta nettisivuilta  https://lempaalan-vesilahden-matkailuoppaat.fi/

sekä www.lempaala.fi ja www.vesilahti.fi

Yhteystieto

Satu Karvinen
Sähköposti:
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
Puhelin:
+358 40 722 9926

Yhteydenottolomake

Lähetä sähköposti

Lisätiedot

Sponsoroidut linkit